insider-team.eu
Witamy na forum typerskim, znajdziesz tu typy, których nie znajdziesz nigdzie indziej! U nas typy z najlepszymi informacjami! Dziel się swoimi typami z innymi, korzystaj z wiedzy innych, bo wspólnymi siłami możemy dużo więcej. Zapraszamy do rejestracji. Rejestracja jak i część forum z informacjami o meczach jest darmowa. Zapraszamy!
insider-team.eu
Witamy na forum typerskim, znajdziesz tu typy, których nie znajdziesz nigdzie indziej! U nas typy z najlepszymi informacjami! Dziel się swoimi typami z innymi, korzystaj z wiedzy innych, bo wspólnymi siłami możemy dużo więcej. Zapraszamy do rejestracji. Rejestracja jak i część forum z informacjami o meczach jest darmowa. Zapraszamy!
insider-team.eu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Piękniejsza strona sportu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
typplejerr

typplejerr


Liczba postów : 2082
Join date : 18/08/2009
Age : 34

Piękniejsza strona sportu Empty
PisanieTemat: Piękniejsza strona sportu   Piękniejsza strona sportu I_icon_minitimeSro Mar 17, 2010 1:00 pm

Jak w temacie. Kobietki, które wpadły w oko z różnych dyscyplin. Proszę podawać imię i nazwisko i jaka dyscyplina sportu.

Dominika Cibulkova [tenis]
Piękniejsza strona sportu DominikaCibulkova1_433x650

Ana Ivanovic [tenis]
Piękniejsza strona sportu Ana_ivanovic_04

A teraz...
Piękniejsza strona, chodziło ogólnie o kobiety. Krótkie porównanie jak wypadają Polki na tle dwóch wyżej wymienionych tenisistek:

Agnieszka Radwańska [tenis]
Piękniejsza strona sportu 5470.3

Marta Domachowska [tenis]
Piękniejsza strona sportu 2bd33d4b52106bcbe56ab31731ff7e78,21,1
Tak na marginesie. Czyżby się Polka bawiła w Williamsównę?
Powrót do góry Go down
http://www.typer.forumpolish.com
typplejerr

typplejerr


Liczba postów : 2082
Join date : 18/08/2009
Age : 34

Piękniejsza strona sportu Empty
PisanieTemat: Re: Piękniejsza strona sportu   Piękniejsza strona sportu I_icon_minitimeSro Mar 17, 2010 1:17 pm

Medialne siostrzyczki - Williams...

Serena:
Piękniejsza strona sportu SERENA_WILLIAMS_BIG_BLACK_BOOTY

Piękniejsza strona sportu Serena-williams

Piękniejsza strona sportu 1388

Serena Pudzianovsky ?
Piękniejsza strona sportu 2006_04_19_serena_williams-2430-20090913-85

Venus:

Piękniejsza strona sportu 05_vwilliams_04

Piękniejsza strona sportu 080910_02_B-003039-1-de-68922236

Piękniejsza strona sportu Venus1_516x346_46797a

Rodzinnie:
Piękniejsza strona sportu Serena-venus-williams-tennis-fashion-match-1

Piękniejsza strona sportu Williams%20sisters

Piękniejsza strona sportu Venus-vs-serena-wimbledon-2009-final-live-stream
Powrót do góry Go down
http://www.typer.forumpolish.com
Negr0

Negr0


Liczba postów : 70
Join date : 01/11/2009

Piękniejsza strona sportu Empty
PisanieTemat: Re: Piękniejsza strona sportu   Piękniejsza strona sportu I_icon_minitimeSro Mar 17, 2010 1:39 pm

Tylko Ona bounce
Skowrońska
Piękniejsza strona sportu 1211381209
Piękniejsza strona sportu Fc9c78290d00e165168ddc26229b74ce
Powrót do góry Go down
typplejerr

typplejerr


Liczba postów : 2082
Join date : 18/08/2009
Age : 34

Piękniejsza strona sportu Empty
PisanieTemat: Re: Piękniejsza strona sportu   Piękniejsza strona sportu I_icon_minitimeSro Mar 17, 2010 1:47 pm

Diabelskie oczęta Twisted Evil
Powrót do góry Go down
http://www.typer.forumpolish.com
lionel21




Liczba postów : 351
Join date : 27/08/2009

Piękniejsza strona sportu Empty
PisanieTemat: Re: Piękniejsza strona sportu   Piękniejsza strona sportu I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 12:36 am

Williams są ohydne, kupa mięcha i nic więcej. Zero piękności. Maria Kirilenko i tyle w temacie. Wink

Jest przecudna, dla mnie najpiękniejsza kobieta na świecie. Po oczywiście jednej dziewczynie. I love you
Powrót do góry Go down
typplejerr

typplejerr


Liczba postów : 2082
Join date : 18/08/2009
Age : 34

Piękniejsza strona sportu Empty
PisanieTemat: Re: Piękniejsza strona sportu   Piękniejsza strona sportu I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 2:07 pm

lionel21 napisał:
Williams są ohydne, kupa mięcha i nic więcej. Zero piękności. Maria Kirilenko i tyle w temacie. Wink

Jest przecudna, dla mnie najpiękniejsza kobieta na świecie. Po oczywiście jednej dziewczynie. I love you
Ja nie napisałem, że Williams są ładne, tylko pokazałem, że potrafią się medialnie ustawić Wink
Powrót do góry Go down
http://www.typer.forumpolish.com
polonez




Liczba postów : 24
Join date : 16/10/2009

Piękniejsza strona sportu Empty
PisanieTemat: Re: Piękniejsza strona sportu   Piękniejsza strona sportu I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 3:53 pm

Wiliams mają ładna opalenizne Very Happy Hmm gdzie one tak sie mogły opalic, pewnie od tego grania w penisa Razz
Powrót do góry Go down
lionel21




Liczba postów : 351
Join date : 27/08/2009

Piękniejsza strona sportu Empty
PisanieTemat: Re: Piękniejsza strona sportu   Piękniejsza strona sportu I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 3:55 pm

typplejerr napisał:
lionel21 napisał:
Williams są ohydne, kupa mięcha i nic więcej. Zero piękności. Maria Kirilenko i tyle w temacie. Wink

Jest przecudna, dla mnie najpiękniejsza kobieta na świecie. Po oczywiście jednej dziewczynie. I love you
Ja nie napisałem, że Williams są ładne, tylko pokazałem, że potrafią się medialnie ustawić Wink

A czy ja pisałem, że Ty pisałeś, że one są ładne? Razz

Mnie to one brzydzą, nie wiem jak was. Suspect
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piękniejsza strona sportu Empty
PisanieTemat: Re: Piękniejsza strona sportu   Piękniejsza strona sportu I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Piękniejsza strona sportu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
insider-team.eu :: Hyde Park :: Ogólne dyskusje-
Skocz do: